YOUTUBE KANÁL InSpirála Plzeň

Adresa našeho kanálu je: https://www.youtube.com/c/InSpir%C3%A1laPlze%C5%88

Video lekce kundaliní jógy 2022

Máme k praktikování natočená videa s inspiracemi na domácí praktikování. V každé nahrávce najdete sestavu pohybů, relaxaci a meditaci.

Ráda bych nabídla lekce všem, budou tedy veřejně k dispozici na stálo. Přesto vás poprosím o finanční ocenění - dar, protože vytvoření jednoho videa, úprava a "dopravení" k vám vychází asi na 5000,- Kč.

Pokud je to možné, prosím o zaslání částky na účet 175194038/0300. Tento rok nabízím měsíční video za 390,- Kč. Nechám na vás, kolik si lekci kundaliní jógy ceníte.

Muzikoterapie a Video "Na dobrou noc..."

jsou další nahrávky ke koupi a přehrávání na stálo. Pošlu odkaz na video po připsání ocenění na účet číslo 175194038/0300. Cena každého videa je 190,- Kč. Do zprávy, prosím, váš mail, abych mohla doručit odkaz.

  • MUZIKOTERAPIE

Muzikoterapie je 20-ti minutová nahrávka s vibracemi různých hudebních nástrojů. Můžete při ní relaxovat, spát, tvořit, léčit se, pracovat... Můžete naslouchat v jakékoliv pozici těla...

  • VIDEO "NA DOBROU NOC..."

Můžeme zažívat příjemnou dechovou meditaci při usínání se zvuky různých vibračních nástrojů, můžeme si video pouštět i v noci během možná nechtěné spánkové pauzy. 

  • YOUTUBE ZDARMA

S radostí nahrávám a upravuji kratší videa s různými inspiracemi na praktikování kundaliní jógy...

V nabídce je "Dech pro rok 2022", "Meditaci pro rok 2022" a "Pohyb pro rok 2022". I u těchto videí jsem vděčná za ocenění tvorby a podporu sledovanosti vaším komentářem pod videi, eventuelně finanční podporu pro možnost dalších nahrávek.

 

Kéž jsme všichni šťastni...

Sabi a Nová InSpirála, www.inspiralaplzen.cz