YOUTUBE KANÁL

InSpirála Plzeň Kundaliní jóga

Adresa našeho kanálu je: https://www.youtube.com/c/InSpir%C3%A1laPlze%C5%88

S velkou radostí hlásím, že opět natáčíme pravidelné video lekce k vám domů. Máme nový tým a jsme zvědaví na vaše reakce... 

  • YOUTUBE ODBĚR LEDNOVÉ VIDEO LEKCE + MUZIKOTERAPIE

VIDEO LEKCE 2022

Nabízím nově video lekce kundaliní jógy na každý měsíc v souladu s tradiční čínskou medicínou. Lekce budou mít délku okolo 1 hodiny.

Lednová lekce obsahuje krátký úvod, sestavu cviků na podporu celé dráhy močového měchýře, relaxaci a meditaci. Tato unikátní lekce je určena pro domácí praktikování, lekce při živém setkání v Nové InSpirále budou jiné. Počátkem února nabídnu další lekci na celý měsíc s podporou ledvinové dráhy. 

Lekci si můžete přehrát kdykoliv po celý měsíc, kolikrát chcete. Jakmile přijde vaše platba, pošlu odkaz na youtube. Do zprávy pro příjemce, prosím, vaši mail adresu, na kterou chcete dostat odkaz pro přehrání. Nebo můžete poslat zprávu o platbě mailem. Cena lednové lekce je 390,- Kč, číslo účtu 175194038/0300.

MUZIKOTERAPIE

Další placenou nabídkou je cca 20-ti minutová nahrávka s vibracemi různých hudebních nástrojů. Ta bude k přehrání neomezeně dlouho. Můžete při ní relaxovat, spát, tvořit, léčit se, pracovat... Můžete naslouchat v jakékoliv pozici těla...

Odběr probíhá stejným způsobem jako video lekce. Jakmile přijde vaše platba, pošlu odkaz na youtube. Cena "Muzikoterapie" je 190,- Kč.

SPOLEČNÝ BALÍČEK LEKCE + MUZIKOTERAPIE

Máte-li chuť na lednovou video lekci kundaliní jógy i neomezenou muzikoterapii, můžete poslat na účet po slevě 550,- Kč a vaši mailovou adresu. Budu ráda za zprávy do komentářů pod videa, podporujete tím další sledovanost youtube kanálu InSpirála Plzeň. Děkuji...

PRAVIDELNÝ ODBĚR VIDEO LEKCÍ LEDEN - ČERVEN 2022

A pokud chcete dostávat odkazy na video lekce automaticky celou první polovinu roku 2022, tedy od ledna do června a vždy mít na aktuální měsíc cvičení, relaxaci i meditaci, můžete poslat celou částku 2200,- Kč najednou a vždy 1. den v měsíci dostanete odkaz. Pak vám "Muzikoterapii" pošlu jako dárek.

  • YOUTUBE ZDARMA

V lednu 2022 najdete na youtube 6. díl, video s dokončením našeho "Vánočního příběhu."

Také "Dech pro rok 2022", "Meditaci pro rok 2022" a "Pohyb pro rok 2022". I u těchto videí jsem vděčná za ocenění tvorby a podporu sledovanosti vaším komentářem pod videi nebo za finanční podporu studia.

 

Přeji spokojenost v roce 2022, kéž jsme všichni šťastni...

Sabina a Nová InSpirála, www.inspiralaplzen.cz