Novinky

ZDRAVÍ HORMONÁLNÍHO SYSTÉMU - ROZKVĚT SEBELÁSKY, JASNĚJŠÍ VNÍMÁNÍ INSPIRACE, NAPLŇOVÁNÍ VIZÍ

Pátek 18. října 2019 18 - 22 hodin

Provází Sabina Kočová a Magdaléna Šloncová v InSpirále Plzeň

Do prostoru kde se vzájemně podporuje síla kundaliní jógy a procesově - léčivého doteku vás zvou Sabina Kočová spolu s Magdalénou Šloncovou. Máte-li chuť, můžete začít rozjímat nad svým přáním, záměrem - co byste rády, aby se ve vašem životě naplňovalo. Bude možnost ho do různých cvičení cíleně vložit.

RODINNÉ KONSTELACE S PEŤOU

Neděle 20. října a 10. listopadu 2019 16:30 - 18:30 hodin

Provází Mgr. Peťa Dušková v InSpirále Plzeň

Pojďme si užít nedělní atmosféru důvěry a naslouchání, kdy pomocí techniky rodinných konstelací společně odkryjeme skutečné příčiny našich problémů, jejichž řešení hledáme.

JIN JÓGA, ČÍNSKÁ MEDICÍNA, AROMATERAPIE

Pátky 25. 10. a 22. 11. 2019 17 - 20 hodin

Provází Andrea Brabcová v InSpirále Plzeň

Přijměte pozvání na sérii 3 pátečních workshopů, věnovaným tématu podzim/zima = kov/voda a jednotlivým orgánům, které tomuto období a prvkům dle čínské medicíny přináleží.

MAMA CIRCLE

Mondays 14 hrs till 15:45 hrs open for October and November 2019

Guide Bani Christine Cutajar in InSpirála Plzeň

I was born on the Island of Malta, and later life has brought me to Plzen, where I live with my husband and young daughter. I like to live life with a healthy dose of craziness as this helps me to be present and spontaneous; I also like to dance barefoot, and follow the wisdom of nature in my daily choices. The journey of becoming a mother has shown me the importance for mothers to come together, to join hands and hearts, to share laughter, tears, hugs, experience, and to simply be together. Come as you are to the Mama Circle. Come in your Truth. Trust the Process and let's have fun together! Your child is welcome with you.
Bani Christine Cutajar, phone +420 721 190 023, mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

KUNDALINÍ JÓGA JAKO DUCHOVNÍ CESTA 2020

Pátek 8. listopadu 2019 19 - 20 hodin 1. domlouvací setkání

Provází Sabina Kočová v InSpirále Plzeň a možná i na jiných místech.

Občasné setkávání zájemců o cestu do větší hloubky sebe sama s velkou podporou jemné kundaliní jógy.

KOUZELNÉ ŽENY - OSLAVA BOHYNĚ v každé z nás

"Shakti time..."

Pátek 29. listopadu 2019 18 - 21 hodin

Provází Sabina Kočová v InSpirále Plzeň

Zvu vás na oblíbené a občasné páteční večery otevřené všem slečnám, dívkám, dcerám, vnučkám, ženám, maminkám, babičkám, čarodějkám, kouzelnicím, Bohyním...

PROČ JSOU ŽENY V MUŽSKÉM PRINCIPU A MUŽI V ŽENSKÉM A JAK S TÍM PRACOVAT?

Neděle 1. prosince 2019 15 - 18 hodin

Provází Vlaďka Procházková a Mikoláš Bělík v InSpirále Plzeň
 
Srdečně vás zveme na workshop kundaliní jógy ve spojení s astrologií na téma ženské a mužské energie v nás. Budeme společně vstupovat do svého vnitřního prostoru, kde se setkáme se svou jedinečnou esencí a díky získanému poznání můžeme žít dále více v souladu sami se sebou a díky tomu harmonizovat své vztahy.

POZVÁNKA OD VLAĎKY

1. - 11. května 2020 - Jógová cesta na Bali

Vlaďka ve spolupráci s cestovní kanceláří Essence for life připravila pobyt, na který jste srdečně zváni. V květnu příštího roku můžete vyrazit na Bali, protože Vlaďka se na tento překrásně zelený ostrov opět chystá. Podrobnosti o Józe na Bali s Vlaďkou  najdete na odkazu zde: https://www.facebook.com/events/2497727776944686/.

ZAHÁJENÍ PODZIMNÍCH KURZŮ

Pondělí 9. 9. 2019

InSpirála Plzeň

Různí průvodci

Rádi bychom vás pozvali na další semestr pravidelných setkávání s různými druhy jógy. Většina lekcí pokračuje se stejnými průvodkyněmi ve stejných časech. V úterý nabízíme 3 žhavé novinky. V 15 hodin začíná s Ali Hatha jóga, v 17 hodin zahajuje Martin, první mužský průvodce v InSpirále, Kundaliní jógu a od 19 hodin otevírá Andrea jemnou Jin jógu. Jste velmi vítáni.