Novinky

Pf 2019, 2020, 2021

Můžeme si vyzkoušet jednu ze dvou dechových meditací kundaliní jógy na 1000 dní.
V InSpirále Plzeň jsme začali 1. 1. 2019 a končíme 26. 9. 2021. Přidejte se kdykoliv, třeba na 40, 90 nebo 120 dní.
1000 dní je pro mě cesta z neklidné mysli k vědomé a pak do srdce...

KOUZELNÉ ŽENY - OSLAVA BOHYNĚ v každé z nás

"Shakti time..."

Pátky 24. ledna, 21. února a 24. dubna 2020 18 - 21 hodin

Provází Sabina Kočová v InSpirále Plzeň

Zvu vás na oblíbené a občasné páteční večery otevřené všem slečnám, dívkám, dcerám, vnučkám, ženám, maminkám, babičkám, čarodějkám, kouzelnicím, Bohyním...

KUNDALINÍ JÓGA JAKO DUCHOVNÍ CESTA 2020

Soboty 8. února, 16. května, 29. srpna (+ pátek večer 28. srpna) a 28. listopadu 2020

Provází Sabina Kočová 3x v InSpirále Plzeň a 1x v Dolním Hradišti u Plas.

Ráda bych vytvořila skupinu zájemců o cestu do větší hloubky sebe sama s velkou podporou jemné kundaliní jógy. Skupina žen i mužů se prvním setkáním 8. února 2020 uzavře, abychom mohli bezpečně sdílet své zážitky a příjemně spolužít. Setkáme se čtyřikrát v průběhu roku 2020, můžeme praktikovat delší a tím i intenzivnější sestavy a meditace s dlouhodobějšími účinky. Podporou nám bude i relaxace s různými zvukovými nástroji. Zkušenost s kundaliní jógou je výhodou, ale pro účast není nutností.

OSLAVA ROVNODENNOSTI A ZVUKOVÁ LÁZEŇ

Pátek 20. března 2020 18 - 20 hodin

Provází Sabina Kočová v InSpirále Plzeň

V den jarní rovnodennosti se můžeme sejít v jemné přátelské atmosféře. Nastává rovnováha v přírodě. Vnější energie rovnováhy dne a noci, slunce a měsíce nás podporuje v naší vnitřní rovnováze. Máme na dosah ruky nalezení a dlouhodobé udržení harmonie na všech úrovních své bytosti i svého bytí, žití a tvoření. Naše vzájemné polarity - ženská a mužská - se v tomto čase mohou velmi podporovat a doplňovat. A začíná růst síla dne, síla světla uvnitř i vně.

KOUZELNÝ MĚSÍC 2020 se Sabinou

22. května - 21. června 2020 

4x v InSpirále Plzeň a na závěr v Dolním Hradišti

4x pátky 18 - 21 hodin, 1x neděle 8 - 11 hodin

Skupina je otevřena... Čeká nás kouzelný čas v době letního slunovratu s tancem, sdílením, tvořením, relaxací, meditacemi, cvičením, vědomým dýcháním... a při posledním setkání zážitek fyzického propojení s přírodou.

Společně v kruhu žen projdeme jeden měsíc od novoluní do novoluní. Vytvoříme skupinu, která se prvním setkáním uzavře, abychom mohly při všech setkáních bezpečně sdílet své vnitřní kraje a taje.

OSLAVA LETNÍHO SLUNOVRATU A ZVUKOVÁ LÁZEŇ

Sobota 20. června 2020 18 - 20 hodin

Louka za vesnicí Dolní Hradiště u Plas

Provází Sabina Kočová

Tradiční venkovní slavnost pro návštěvníky lekcí kundaliní jógy i nové tváře. Jako obvykle budeme dýchat, cvičit, meditovat a na závěr nás čeká dlooouhá relaxace s vibracemi gongu, koshi zvonků, ocean drumu...

Vítáni jsou všichni, které láká vědomý zážitek vlastního dechu, těla, duše i ducha ve spojení s přírodou v klidném a čistém prostředí nad řekou Střelou.

Životodárná síla slunce vrcholí, zakončíme jarní kurzy, vkročíme do léta. Bylinky sbírané v tomto čase mají největší moc. Kdo by měl chuť se sejít už odpoledne a společně poprosit přírodu o její dary, dejte, prosím, vědět.