Novinky

MAMA CIRCLE IN ENGLISH

Starting in February 2020

Thursdays 6.2 / 13.2 / 20.2 / 27.2  from  10:30am to 11.45am
Guide Bani in InSpirála Plzeň
 
~ A circle for mothers to join hearts and connect deeply in a safe space ~
During the life-changing journey of motherhood, especially the first years, women undergo an exceptional personal transformation. One which is often overlooked in our society. One within which mothers can help one another to have a more fulfilling, empowering and nourishing experience by sharing their wisdom, joys and pains of motherhood.

10 TĚL A NUMEROLOGIE V KUNDALINÍ JÓZE

Pátek 13. března 2020 18 - 21 hodin

Provází Sabina Kočová v InSpirále Plzeň

Kundaliní jóga říká, že máme 10 těl: 1. duši, 2. negativní mysl, 3. pozitivní mysl, 4. neutrální mysl, 5. fyzické tělo a emoce, 6. aureolu, 7. auru, 8. pránické tělo, 9. jemněhmotné tělo a 10. zářivé tělo. Podle data narození si vypočítáme, která jsou osobně pro nás nejdůležitější. Také si prakticky vyzkoušíme citlivost a aktivaci jednotlivých těl.

OSLAVA ROVNODENNOSTI A ZVUKOVÁ LÁZEŇ

Pátek 20. března 2020 18 - 20 hodin

Provází Sabina Kočová v InSpirále Plzeň

V den jarní rovnodennosti se můžeme sejít v jemné přátelské atmosféře. Nastává rovnováha v přírodě. Vnější energie rovnováhy dne a noci, slunce a měsíce nás podporuje v naší vnitřní rovnováze. Máme na dosah ruky nalezení a dlouhodobé udržení harmonie na všech úrovních své bytosti i svého bytí, žití a tvoření. Naše vzájemné polarity - ženská a mužská - se v tomto čase mohou velmi podporovat a doplňovat. A začíná růst síla dne, síla světla uvnitř i vně.

KOUZELNÉ ŽENY - OSLAVA BOHYNĚ v každé z nás

"Shakti time..."

Pátek 17. dubna 2020 18 - 21 hodin

Provází Sabina Kočová v InSpirále Plzeň

Zvu vás na oblíbené a občasné páteční večery otevřené všem slečnám, dívkám, dcerám, vnučkám, ženám, maminkám, babičkám, čarodějkám, kouzelnicím, Bohyním...

KOUZELNÝ MĚSÍC 2020 se Sabinou

22. května - 21. června 2020 

4x v InSpirále Plzeň a na závěr v Dolním Hradišti

4x pátky 18 - 21 hodin, 1x neděle 8 - 11 hodin

Skupina je otevřena... Čeká nás kouzelný čas v době letního slunovratu s tancem, sdílením, tvořením, relaxací, meditacemi, cvičením, vědomým dýcháním... a při posledním setkání zážitek fyzického propojení s přírodou.

Společně v kruhu žen projdeme jeden měsíc od novoluní do novoluní. Vytvoříme skupinu, která se prvním setkáním uzavře, abychom mohly při všech setkáních bezpečně sdílet své vnitřní kraje a taje.

KUNDALINÍ JÓGA NA MADEIŘE se Sabinou

"Ztišení a znovuzrození"

Pondělí 28. září - středa 7. října 2020

Zamilovala jsem se do Madeiry zatím jen z fotek a moc se těším na fyzické objevování jejích krás... Čeká nás seberozvojový čas s podporou jemné kundaliní jógy...

https://www.essenceforlife.cz/kundalini-joga-na-madeire/

Přihlašování na "Essence for life" prosím, co nejdříve, kvůli nákupu letenek. Děkuji Sabina

 

OSLAVA LETNÍHO SLUNOVRATU A ZVUKOVÁ LÁZEŇ

Sobota 20. června 2020 18 - 20 hodin

Louka za vesnicí Dolní Hradiště u Plas

Provází Sabina Kočová

Tradiční venkovní slavnost pro návštěvníky lekcí kundaliní jógy i nové tváře. Jako obvykle budeme dýchat, cvičit, meditovat a na závěr nás čeká dlooouhá relaxace s vibracemi gongu, koshi zvonků, ocean drumu...

Vítáni jsou všichni, které láká vědomý zážitek vlastního dechu, těla, duše i ducha ve spojení s přírodou v klidném a čistém prostředí nad řekou Střelou.

Životodárná síla slunce vrcholí, zakončíme jarní kurzy, vkročíme do léta. Bylinky sbírané v tomto čase mají největší moc. Kdo by měl chuť se sejít už odpoledne a společně poprosit přírodu o její dary, dejte, prosím, vědět.

KUNDALINÍ JÓGA JAKO DUCHOVNÍ CESTA 2020

Soboty 8. února, 16. května, 29. srpna (+ pátek večer 28. srpna) a 28. listopadu 2020

Provází Sabina Kočová 3x v InSpirále Plzeň a 1x v Dolním Hradišti u Plas.

Pro tento rok je skupina již uzavřena...

Ráda bych vytvořila skupinu zájemců o cestu do větší hloubky sebe sama s velkou podporou jemné kundaliní jógy. Do 8. února 2020 se tvoří skupina žen i mužů. Setkáme se čtyřikrát v průběhu roku 2020, můžeme praktikovat delší a tím i intenzivnější sestavy a meditace s dlouhodobějšími účinky. Podporou nám bude i relaxace s různými zvukovými nástroji. Zkušenost s kundaliní jógou je výhodou, ale pro účast není nutností.

Pf 2019, 2020, 2021

Můžeme si vyzkoušet jednu ze dvou dechových meditací kundaliní jógy na 1000 dní.
V InSpirále Plzeň jsme začali 1. 1. 2019 a končíme 26. 9. 2021. Přidejte se kdykoliv, třeba na 40, 90 nebo 120 dní.
1000 dní je pro mě cesta z neklidné mysli k vědomé a pak do srdce...