Novinky

OSLAVA LETNÍHO SLUNOVRATU A ZVUKOVÁ LÁZEŇ

Sobota 20. června 2020 18 - 20 hodin

Louka za vesnicí Dolní Hradiště u Plas

Provází Sabina Kočová

Tradiční venkovní slavnost pro návštěvníky lekcí kundaliní jógy i nové tváře. Jako obvykle budeme dýchat, cvičit, meditovat a na závěr nás čeká dlooouhá relaxace s vibracemi gongu, koshi zvonků, ocean drumu...

Vítáni jsou všichni, které láká vědomý zážitek vlastního dechu, těla, duše i ducha ve spojení s přírodou v klidném a čistém prostředí nad řekou Střelou.

Životodárná síla slunce vrcholí, zakončíme jarní kurzy, vkročíme do léta. Bylinky sbírané v tomto čase mají největší moc. Kdo by měl chuť se sejít už odpoledne a společně poprosit přírodu o její dary, dejte, prosím, vědět.

KUNDALINÍ JÓGA NA MADEIŘE se Sabinou

"Ztišení a znovuzrození"

Pondělí 28. září - středa 7. října 2020

Zamilovala jsem se do Madeiry zatím jen z fotek a moc se těším na fyzické objevování jejích krás... Čeká nás seberozvojový čas s podporou jemné kundaliní jógy...

https://www.essenceforlife.cz/kundalini-joga-na-madeire/

Přihlašování na "Essence for life" prosím, co nejdříve, kvůli nákupu letenek. Děkuji Sabina

 

NÁVRAT DO INSPIRÁLY

Milé jogínky a jogíni,

hurááá, můžeme pokračovat o 14 dní dřív, než bylo původně (11. května). Zvu vás tedy do InSpirály už

od pondělí 27. dubna 2020.

Ve středu 29. dubna se přidává i Vlaďka a v úterý 5. května Ája.

"Snažíme se o to, co chceme, ale život nám dává to, co potřebujeme. Naše myšlení je zřídkakdy dostatečně ambiciózní. Život nám nabízí MNOHEM VÍC, než si dokážeme představit." Napsal Frank Kinslow v knize "Eufeeling". To mi krásně pasuje do dnešních dnů. Radujme se "z toho víc" společně v InSpirále...

Čtěte, prosím, dál, mám toho na srdci ještě víc. :-)

AKTUÁLNĚ!

Zpráva z pondělí 20. dubna 2020

Vzácní přátelé,

posíláme do světa další AUDIO nahrávku s lekcí kundaliní jógy. Vaše reakce nám udělaly velkou radost. Ozvali se i lidé, kteří "naši" jógu nikdy v InSpirále nezažili a teď ji zkouší v klidu domova nebo v přírodě. Zajímavé je také zažít pocit jako při skupinové lekci, ale se zážitkem pouze sebe a své vlastní energie. Odkaz najdete v oddělení "Kundaliní jóga". Každá vaše další reakce je pro mě, pro nás s Liborem důležitá.

I nadále přeji pevné nervy, pevné zdraví a radost ze života, jaký je. Kdykoliv můžeme sáhnout do pokladnice kundaliní jógy, aby to tak zůstalo. :-) S úctou a vděčností. Sabina

TÉMA NA JARO 2020 "POSLÁNÍ"

Otázky a odpovědi

I když máme přerušená pravidelná setkávání, můžeme pokračovat v "meditaci" na téma "Poslání". Můžeme si odpovědět na následující otázky nebo některou z nich. (Třeba na tu poslední.:-)) Až se osobně setkáme, můžeme posdílet, co se nám honí hlavou, tělem, srdcem. Můžete napsat mail na téma "Poslání" a pokud budete souhlasit, vaši zprávu zde uveřejním.

CORONA, AKAAAL A ZNOVUZROZENÍ

Propojit se s moudrostí = CORONA, propustit staré = AKAAAL a pak se ZNOVU ZRODIT.

Dostali jsme nečekaný dar. Všichni.

Díky naší KORUNĚ, 7. čakře na vrcholu hlavy můžeme být ve stálém spojení s všeobjímající moudrostí vesmíru. Máme čas zpomalit, zastavit se, ponořit do sebe a vnímat, proč tu jsme, proč tu jsem.

KOUZELNÝ MĚSÍC 2020 se Sabinou

22. května - 21. června 2020 

4x v InSpirále Plzeň a na závěr v Dolním Hradišti

4x pátky 18 - 21 hodin, 1x neděle 8 - 11 hodin

Skupina je pro tento rok uzavřena. Další nás čeká pravděpodobně v roce 2021. :-)

Čeká nás kouzelný čas v době letního slunovratu s tancem, sdílením, tvořením, relaxací, meditacemi, cvičením, vědomým dýcháním... a při posledním setkání zážitek fyzického propojení s přírodou. Podporou nám bude jemná kundaliní jóga, karty, oleje, bylinky i vykuřovadla.

Společně v kruhu žen projdeme jeden měsíc od novoluní do novoluní. Vytvoříme skupinu, která se prvním setkáním uzavře, abychom mohly při všech setkáních bezpečně sdílet své vnitřní kraje a taje.

Necháme se vést postupně všemi obdobími ženy, ať už je máme prožité nebo se na ně teprve těšíme. :-) Také nás povedou archetypy ženy, fáze měsíce, příroda a její elementy vzduch, oheň, voda a země.

KUNDALINÍ JÓGA JAKO DUCHOVNÍ CESTA 2020

Soboty 8. února, 16. května, 29. srpna (+ pátek večer 28. srpna) a 28. listopadu 2020

Provází Sabina Kočová 3x v InSpirále Plzeň a 1x v Dolním Hradišti u Plas.

Pro tento rok je skupina již uzavřena...

Ráda bych vytvořila skupinu zájemců o cestu do větší hloubky sebe sama s velkou podporou jemné kundaliní jógy. Do 8. února 2020 se tvoří skupina žen i mužů. Setkáme se čtyřikrát v průběhu roku 2020, můžeme praktikovat delší a tím i intenzivnější sestavy a meditace s dlouhodobějšími účinky. Podporou nám bude i relaxace s různými zvukovými nástroji. Zkušenost s kundaliní jógou je výhodou, ale pro účast není nutností.

Pf 2019, 2020, 2021

Můžeme si vyzkoušet jednu ze dvou dechových meditací kundaliní jógy na 1000 dní.
V InSpirále Plzeň jsme začali 1. 1. 2019 a končíme 26. 9. 2021. Přidejte se kdykoliv, třeba na 40, 90 nebo 120 dní.
1000 dní je pro mě cesta z neklidné mysli k vědomé a pak do srdce...