Novinky

OSLAVA BOHYNĚ

Večery pro všechny Shakti

Pátky 22. 3., 26. 4., 17. 5. 2019 18 - 21 hodin

Zvu vás na oblíbené a občasné páteční večery otevřené všem slečnám, dívkám, dcerám, vnučkám, ženám, maminkám, babičkám, čarodějkám, kouzelnicím, Bohyním...

Na konci pracovního týdne se můžeme setkat osobně v bezpečném prostředí InSpirály, oči s očima, duše s duší i v srdcích. Můžeme oslavovat vzájemnou přítomnost, propouštět staré a přijímat novou svěžest, čisté ženství, radost, laskavost i porozumění sobě a okolí. V lehkosti tance a zpěvu, za podpory jemné kundaliní jógy s mantrami a meditacemi se můžeme plně uvolnit do podstaty svého žití a osvěženy a plně propojeny se svou ženskou esencí se vrátit zpět ke svým blízkým a dál rozdávat záři a eleganci. 

"MANTRA - SOUNDS INTO SILENCE"

Sobota 30. března 2019 18:30 - 21:30 hodin

Promítání filmu v InSpirále Plzeň

S radostí Vás zveme na plzeňskou premiéru filmu "Mantra - Sounds into Silence" (Mantra - Zvuky do ticha) španělské režisérky Georgie Wyss. Film je opatřen českými titulky. Po promítnutí filmu následuje společný zážitek meditace se zpěvem manter se Sabinou, průvodkyní kundaliní jógou neboli jógou vědomí.

PSYCHICKÁ OCHRANA S AMANBIREM (NY)

Neděle 5. 5. 2019 15 - 17:30 hodin

InSpirála Plzeň

Na této lekci projdeme silnou krijí kundaliní jógy na posílení našich psychických ochranných hranic. Naučíte se mantry specificky sestavené pro pročištění vašeho energetického pole od jakýchkoli energetických otisků a vlivů ostatních. Kriji bude následovat zvuková koupel ve vibracích gongu na pročištění a léčení na všech úrovních. Součástí lekce bude meditace v délce 31 minut, vhodné pro všechny úrovně včetně začátečníků.

PARTNERSKÉ SOUZNĚNÍ

Zážitkový večer pro páry

Pátek 31. 5. 2019 18 - 21 hodin

Čeká nás pří-jemný večer ve dvou. Povede nás kundaliní jóga a její cviky, relaxace, dech i meditace. Můžeme zažít naprosté souznění tělesné, duší i na duchovní úrovni. A při tom můžeme být stále oblečeni. :-)

Vybavení v InSpirále máme k dispozici, stačí jen pohodlné oblečení.

OSLAVA LETNÍHO SLUNOVRATU

Pátek 21. 6. 2019 18 - 20 hodin

Louka u kostela sv. Jiří, Plzeň Doubravka

Tradiční venkovní slavnost pro návštěvníky lekcí kundaliní jógy i nové duše, které láká zážitek svého dechu, těla, duše i ducha... ve spojení s přírodou u soutoku všech plzeňských řek.

Zakončíme jarní kurzy, vkročíme do léta, léčivá síla slunce vrcholí, bylinky sbírané v tento den mají největší moc...

JÓGA PRO DĚTI

JOGÍNCI

Čtvrtky 15 - 15:50 hodin

Hodiny cvičení, odpočinku, hraní i zábavy pro děti od 5 do 10 let. Provází Kája Kočová v konzultaci se Sabinou Kočovou v InSpirále Plzeň na Klatovské 7.

Jarní kurz začal 7. 2. 2019. Přijít jógu vyzkoušet a připojit se je možné i v průběhu kurzu.

Těším se na Vás. Kája

Přihlášení, prosíme, sms na tel.: 603 419 296 - Sabina Kočová.

 

 

Pf 2019, 2020, 2021

Můžeme si vyzkoušet jednu ze dvou dechových meditací kundaliní jógy na 1000 dní.
V InSpirále Plzeň začínáme 1. 1. 2019 a končíme 26. 9. 2021. Přidejte se kdykoliv, třeba na 40, 90 nebo 120 dní.
1000 dní je pro mě cesta z neklidné mysli k vědomé a pak do srdce...

MÁME NOVÉ STRÁNKY

Juchuůůů, jupiííí...

Na zimní slunovrat 2018 byly na světě...

Děkuji přátelům z Agionetu za design a mému muži Liborovi za fotky.

Přála jsem si jednoduché intuitivní používání. Chci vás požádat o zpětnou vazbu, jak se vám stránky líbí, jak se vám s nimi zachází.