InSpirála Plzeň

Jste vítáni v prostoru InSpirála Plzeň.

Můžeme se tady setkávat, uvolnit, radovat, vzájemně podporovat, růst, uzdravovat a s láskou sdílet své pocity i pochyby. Můžeme se nechat inspirovat, sami můžeme být inspirací pro ostatní.

Kundaliní energie se pohybuje po spirále, cvičením a meditací ji můžeme rozproudit. Můžeme vstoupit do spirály, stoupat po spirále nahoru, klesat dolů a hledat rovnováhu v tomto pohybu.

Můžeme vstoupit do sebe, rozhlížet se, naslouchat vnitřním zvukům a zprávám, cítit proudění dechu, tlukot srdce, vnímat to vše co "JÁ JSEM".

Pak asi budeme klidnější, vyrovnanější, sebe-vědomější, láskyplnější, plní blaženosti a můžeme lehčeji zvládat své každodenní zážitky.

Můžeme cokoliv... :-)

Držím nám palce.

Sabina 

Sabina Kočová

Moje duchovní jméno je "Sahej Anand Kaur". Kaur znamená princezna a to jsme všechny ženy. Anand je blaženost a Sahej přirozenost. Duchovní jméno je popis mého poslání.

Jmenuji se "Princezna, která přirozeně a s lehkostí přivádí lidi k blaženosti". :-) A to se mi líbí!

 

Vezmu to pěkně ze široka...

Narodila jsem se v Plzni, studovala jsem v Plzni. Nejdřív na jazykové ZŠ, pak na gymnáziu Opavská, chvilku na pedagogické fakultě obor tělocvik - zeměpis a pak na soukromé vyšší odborné škole fyzioterapii.

Život mě nabídl brigády v potravinách, ve studentském baru, na poště. Vyzkoušela jsem si modelku, produkční, učitelku masérů, fakturantku, cvičitelku dětí i dospělých a všech možných stylů. Pracovala jsem v psychiatrické léčebně v Dobřanech, v obchodní firmě, na rehabilitaci v německém Bodenmais.

Nejvíc se mi líbí "na volné noze...". Co si vymyslím, to si udělám. :-)

Vlaďka Procházková

Díky kundaliní józe cítím své srdce. Mám ráda přírodu a její jemné zvuky, ráda objevuji svět i mimo naši vlast. Miluji meditace a zpěv manter. Věnuji se kundaliní józe od roku 2014 a protože mi přinesla do života mnoho pozitivních změn, nemohla jsem jinak, než začít její denní praxi. Časem přišla nabídka vlastních lekcí dalším lidem, v InSpirále nabízím každou středu od 17:00 do 18:30 hodin kundalini jógu pro začátečníky, každý pátek od 15:30 hod. pak zpíváme na lekci Mantra jógy. Také organizuji zážitkové semináře v přírodě, protože stále intenzivněji vnímám co vše nám nabízí pro náš spokojený život. Spojení se Zemí a se všemi živly, rituály v přírodě, silová místa, procházky, to vše nám přináší znovu nalezení svého vnitřního učitele. Každý jej v sobě máme.