ROZLOUČENÍ s AKAAAL

MEDITACE AKAAAL

Mantra AKAAAL neboli „Nesmrtelnost“ propouští, co je připravené odejít a nechává nám si zcela uvědomit, co je pro nás důležité, co je uvnitř nesmrtelné, co je v nás posvátné, co má smysl. Je vhodné přistupovat k této mantře s úctou.

  • Hluboký nádech a s výdechem vypouštíme dlouhé AKAAAL. Užijeme si každé písmenko. Pokračujeme 3 - 11 minut nebo jak je nám příjemné. Dopřejeme si relaxaci. U této mantry je dobré nechat dostatek času po meditaci pro to, aby se věci usadily.

Mantra AKAAAL při opouštění Země a odchodu do Světla

Tento způsob recitace se používá, když se duše člověka rozhodla odejít. Začíná se recitovat v den úmrtí a pokračuje se 17 dní. Mantra pomáhá odcházející duši (odcházejícím duším) projít všemi étery až domů. Pozůstalým mantra pomáhá rozloučit se a s láskou propustit...

  • Hluboký nádech a s výdechem vypouštíme dlouhé AKAAAL. Užijeme si každé písmenko. Pokračujeme celkem 3x 17 dní za sebou. I když se dozvíme o smrti později, můžeme recitovat mantru. V tichu uvnitř sebe najdeme odpověď, jak se rozloučit. Meditaci můžeme recitovat pro blízké i pro neznámé bytosti.

Mantra AKAAAL při rozchodu s partnerem, partnerkou, při odchodu z dlouholeté práce...

  • Hluboký nádech a s výdechem vypouštíme dlouhé AKAAAL. Užijeme si každé písmenko. Pokračujeme celkem 3x tolik dní, kolik cítíme, že je potřeba. Naslocháme své intuici, ona ví...