POZVÁNÍ DO ROKU 2021

Dnes, 13. ledna 2021, na 1. letošní NOVOluní, bych vás ráda pozvala na společná dobrodružství v NOVém roce. Budu ráda za přihlášení, láká-li vás něco z nabídky.

 • TÝDENNÍ VIDEO LEKCE - Natáčíme na každý týden jednu video lekci kundaliní jógy a budeme v tom pokračovat. Lekce jsou neveřejné, jak získat odkaz se dočtete v novinkách.
 • YOUTUBE INSPIRÁLA PLZEŇ - Od léta 2020 máme nové živé prostředí pro inspiraci. Moc mě baví natáčet kratší videa se cviky, dechy a meditacemi na aktuální témata. Ta jsou volně přístupná.
 • OSLAVA SVĚTLA - V sobotu 30. ledna 2021 večer bych se s vámi ráda setkala při živém vysílání na youtube InSpirála Plzeň. Oslavíme keltský Imbolc nebo české Hromnice. Zakončíme podzimní kurzy. Určitě budeme dýchat a meditovat, info přidám.
 • KOUZELNÉ ŽENY - Ráda bych časem obnovila občasné páteční večerní setkávání "Kouzelné ženy".
 • MAGICKÉ SLUNCE - Chystám soubor seminářů "Magické slunce" jako pokračování "Kouzelného měsíce". Kundaliní jóga, sdílení, tanec, dotek, archetypy, elementy, karty, kameny, rituály, čarování... pro ženy.
 • DUCHOVNÍ CESTA S KUNDALINÍ JÓGOU - Občasné sobotní setkávání v InSpirále i v přírodě je otevřené všem zájemcům o sebe - vědomí. Čekají nás delší meditace a podpora jemné kundaliní jógy s dlouhotrvajícími účinky.
 • ROVNODENNOSTI A SLUNOVRATY - Budeme pokračovat v již tradičních setkáních v energií nabitých dnech.
 • DEN S ... - ... pampeliškou nebo růží šípkovou nebo kopřivou... - Navracím se k přírodě a už nějaký čas mě láká strávit jeden den ve vibracích jedné rostlinky. Nechat k sobě dojít zprávy od ní, v čem je pro nás důležitá, pozorovat ji v jejím přirozeném prostředí, vytvořit si čaj, tinkturu, olej, sůl... Vše intuitivní, dalo by se říci šamanskou cestou.
 • KUNDALINÍ JÓGA NA CHALUPĚ - Na naší chalupě už je zase o trochu útulněji a tak bych ráda nabídla cvičení, meditace a pobyt na čerstvém vzduchu v klidném prostředí. Stačí přijet a být a dějou se zázraky. Vypadá to na občasný pátek s přespáním do soboty a v létě několikadenní pobyt.
 • RITUÁLY - Život v souladu s přírodními cykly přináší i potřebu přechodových rituálů, ceremonií a oslav. Provázela jsem:  "Svatebním rituálem", "Předporodním rituálem", "Oslavou uvítání miminka", "Ceremonií menstruační krve", "Oslavou znovuzrození o narozeninách", "Rituálem rozloučení". Stejně jako se střídají roční období střídají se i životní cykly. Jejich oslavy nám mohou pomoci s orientací v životě, s hlubším porozuměním sobě i okolí, se stálým propojením se svou duší a duchem.
 • CRANIO - SACRÁLNÍ PROUDĚNÍ - A stále pokračuji v individuálních setkáváních pro zachování zdraví fyzického i psychického, pro zachování harmonického proudění energie naším tělem, myslí, čakrami, aurou. Masáž fyzického těla známe a víme o její prospěšnosti na naše těla. Nabízím tedy i masáž energetického těla a dalších jemných struktur naší bytosti, celého našeho svatého grálu, díky němuž můžeme pociťovat život na planetě Zemi.
 • POSVÁTNÉ SETKÁNÍ - Vědomé setkání s tím, co je pro vás svaté, co je uvnitř vás posvátné, setkání se svými dary a talenty a dovolení si žití svého poslání. Neboli žití toho, proč jsme sem přišli, bez snažení se a hledání. Uvolnění se do živého života, který nás baví. :-)
 • TINKTURY, OLEJE atd. - Mohu vám vytvořit olej, parfémovou vodu na zakázku, dle vašich potřeb a brzy nabídnu vyzrálé bylinkové tinktury vlastní výroby k podpoře našeho zdraví. Tato tvorba je pro mě další úžasnou meditací a proto nese účinky hlavně na naše jemněhmotné části. Používám je nejvíce na prevenci, díky zachovávání celistvosti aury neboli merkaby zůstáváme spokojení, radostní, laskaví k sobě i okolí.
 • ... a už bychom mohli založit tu kapelu "Zpívající jogíni" a začít v tomto roce veřejně vystupovat... :-)

Postupně napíši více informací o jednotlivých akcích. Jsem ráda za předběžné přihlašování, abych viděla, o co máte největší zájem. Kontaktovat mě můžete mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a na individuální setkání mám nejraději telefonickou komunikaci na čísle 603 419 296. Těší mě, že se s vámi mohu dělit o mé milované činnosti. Brzy na viděnou. Sabina