AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

Psáno ve středu 29. prosince 2021 

Zvu vás k poslechu šestidílného seriálu od 1. adventní neděle 2021 do 9. ledna 2022. Můžeme se každý týden uvnitřnit, zamyslet, prozkoumat své návyky a možná pozměnit a vyladit další dílky v naší osobní skládačce.

Odkaz na závěrečný 6. díl je tu: https://youtu.be/537Y2OKkm3A. Bude mít premiéru 1. ledna 2022 v 18 hodin na youtube InSpirála Plzeň.

Těším se na vaše sdílení a komentáře pod videem.

Šťastný nový rok všem... Sabina

Čtvrtek 28. října 2021

NOVINKA!

Duchovní podpora po telefonu

Ráda bych vám, od listopadu 2021, nabídla novou službu - "Duchovní podporu v akutních situacích".

Naše podzimní doba nabírá na obrátkách, přichází spousta informací, naše citlivost je na vrcholu a vnímáme mnohé. Své emoce, stavy blízkých, situace přátel i kolegů v práci. Pravděpodobně cítíme i kolektivní energie... Říká se, že je nám naděleno jen tolik, abychom vše zvládali. V některých chvílích se nám může zdát, že už je toho příliš.

A než byste se objednali a došli na individuální setkání, uběhne v nejlepším případě několik hodin nebo spíš několik dní. Nabízím proto okamžitou podporu a pomoc po telefonu, pohled "z venku".

Můžeme si povídat, můžeme spolu dýchat, můžeme si zameditovat, možná najdeme nějaký cvik nebo mantru, která se hodí přímo na vaši situaci. Po lekcích kundaliní jógy se často cítíme jinak, harmoničtěji, klidněji, spokojeněji. Věřím, že i sdílení po telefonu přinese jasnost, lehkost a třeba i radost. Žijeme v božsky transformační době! :-)

Cena telefonátu se odvíjí od společně stráveného času. 1 minuta = 10 korun. Vyrovnání, poprosím, na účet číslo 175194038/0300. Do zprávy, prosím, vaše jméno a datum telefonátu.

Těším se na společné provázení se na našich cestách a na vzájemné inspirace. S Láskou... Sabina  

 

PODZIMNÍ LEKCE KUNDALINÍ JÓGY

Pravidelná setkávání zahajujeme v pondělí 6. září 2021. Rozvrh hodin najdete v oddělení "Pravidelné lekce".

Můžete se závazně přihlašovat mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Cena 1 lekce je 250,- Kč. Prosím o platbu v hotovosti měsíčně. Tedy na 1. lekci v měsíci na celý měsíc. Většinou to vychází 1000,- Kč měsíčně, pokud cvičíme 4 týdny. Pro koho by byla cena moc vysoká, můžeme se domluvit na směně zboží nebo služeb. :-)

Těším se na vídání... Sabina

 

Neděle 1. srpna 2021

MUZIKORELAXACE

Michnův palác na Malé straně v Praze

Zveme vás v úterý 3. srpna od 19:30 do 21 hodin na lehké protažení, prodýchání a hlavně odpočinek se spoustou zvukových zážitků.

S sebou karimatky, polštářek na sezení, deku.

Těšíme se. Sabina a luciehraje.cz

 

Středa 30. června 2021

OBČASNÉ PRÁZDNINOVÉ LEKCE

Nová InSpirála

Provází Sabina Kočová

Chystám pro vás otevřené lekce kundaliní jógy, přístupné lidem bez zkušenosti i se zkušeností s kundaliní jógou. V létě je vhodné vyzkoušet kundaliní jógu, styl provázení a zažít vlastní zkušenost, abyste věděli, chcete-li od září pokračovat v pravidelných setkáváních. Prostor "Nové InSpirály" je intimní, je nás okolo 10 osob. Proto potřebuji přihlášení předem nebo včasnou omluvu, abych mohla nabídnout místo eventuálním čekajícím.

Lekce kundaliní jógy budou v létě probíhat občasně v pondělí a čtvrtek od 19 do 20:30 hodin.

Můžete se objednávat na:

Pondělky 12. 7., 19. 7., 23. 8. a 30. 8.

Čtvrtky 15. 7., 22. 7., 26. 8. a 2. 9.

Těším se na viděnou.

Sabina, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 603 41 92 96

 

Čtvrtek 10. června 2021

Přesunuli jsme se do "Nové InSpirály", do intimnějších prostor. Kdo by měl chuť na více informací, ráda pošlu v mailu.

I o dalších jógových akcích a individuálních setkáních vás ráda poinformuji mailem.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Středa 28. dubna 2021

Stále pokračujeme s týdenními video lekcemi kundaliní jógy. V květnu nás čekají 4 lekce se zaměřením na srdce a srdeční čakru.

Videa budou dostupná postupně celý měsíc, o pondělcích rozesílám odkaz na neveřejná videa.

Cena 1 lekce je 150,- Kč, cena všech květnových je 500,- Kč po slevě. Vámi zvolenou částku můžete poslat na číslo účtu 175194038/0300 a pak sms na 603 41 92 96 s objednávkou. Na vaše telefonní číslo vám pak budu posílat odkazy.

Na youtube InSpirála Plzeň https://www.youtube.com/channel/UC_Mfq9spN0pcfEnhoKNU-ww najdete zdarma ukázky lekcí, celé lekce, dechy, meditace i cviky na vyzkoušení a nejlépe pravidelné praktikování. Tak to funguje nejlíp. :-)

Těším se na vaši společnost. Sabina

 

Pondělí 29. března 2021

I v dubnu pokračujeme s video lekcemi kundaliní jógy. Na každý týden máme aktuální sestavu cviků a meditaci vždy doplněné relaxací často za zvuků gongu. Na duben tedy celkem 5 lekcí, každé pondělí posílám odkaz na neveřejné video. Videa postupně přidávám, jsou k přehrání běhěm celého měsíce. Cena 1 lekce je 150,- Kč, cena všech 5 lekcí v dubnu je po slevě 600,- Kč (ušetříte 150,- Kč). Láká-li vás pravidelná péče o sebe, můžete poslat zvolenou částku na účet číslo 175194038/0300 a pak sms s objednáním na číslo 603 41 92 96. Obratem nebo nejbližší pondělí dostanete odkaz.

A ještě živá pozvánka s dechem ohně... https://youtu.be/JmZ7vdcimU4

 

Pondělí 15. března 2021

Kdybych měla vybrat jednu sestavu z kundaliní jógy, která je univerzální, určitě bych vybrala "Třesací sestavu, Shaking kriju". Můžete ji mít doma po ruce s celou aktuální asi hodinovou lekcí. Stačí poslat 150,- Kč na účet 175194038/0300 a pak poslat sms na číslo 603 41 92 96 a dostanete odkaz, který je kdykoliv k přehrání. 

Nebo si můžete koupit všechny lekce na daný měsíc. Podle počtu týdnů je cena v březnu 500,- za 4 lekce (ušetříte 100,-) nebo v dubnu 600,- za 5 lekcí (ušetříte 150,-). Více si můžete přečíst níže. Těším se na dálku na společnost. Sabina

A ještě živá pozvánka... https://youtu.be/P9MeOXs1Xlo
 

Pondělí 22. února 2021

Březnové video lekce kundaliní jógy si můžete objednávat. Stačí poslat 150,- Kč za 1 lekci nebo 500,- Kč za všechny 4 březnové na účet číslo 175194038/0300 a pak sms objednání lekcí na číslo 603 41 92 96. Každé pondělí rozesílám odkazy na neveřejná videa. Ta budou postupně přibývat, na každý týden máme jinou aktuální sestavu cviků i meditaci. Videa budou k přehrání po celý měsíc, kdykoliv se vám to bude hodit. Více si můžete přečíst níže. Ráda si přečtu, jak se daří... Krásné jaro přeji. Sabina

Tato živá pozvánka platí i na březen: https://youtu.be/hDQiYpfW55o

 

Pátek 29. ledna 2021

Video lekce kundaliní jógy na únor 2021 a prabděpodobně i dál...

4 videa - každý týden jedno; k přehrání kdykoliv celý měsíc; odkaz sms; cena 1 video 150,- kč, 4 videa 500,- kč 

Ráda bych vás pozvala k pravidelnému odběru videí s lekcemi kundaliní jógy. Začali jsme s Liborem v prosinci, pokračovali jsme v lednu. Vytvořili jsme na každý týden jednu lekci, celkem osm. A budeme pokračovat dál, protože už to umíme a vás i nás to baví. :-) A tady je živá pozvánka: https://youtu.be/hDQiYpfW55o

OBSAH - Lekce obsahují vše, co jste někteří zažívali v InSpirále naživo. Začínají krátkým úvodem s obsahem videa. Pokračujeme vědomým dechem, někdy přidám cvik na aktuální téma, situaci nebo roční období. Pak přijde cvičební sestava, každý týden jiná a vybraná k aktuálnímu dění. Po sestavě většinou relaxujeme v leže, gong co znáte z InSpirály je velmi těžké nahrát tak, aby to lahodilo uchu. Koshi zvonky nás asi budou doprovázet při relaxaci častěji. Na závěr si dáváme meditaci. Je většinou v sedě, může být klidná, lehce pohybová, dechová, s mantrou v duchu, s mantrou recitovanou, s mantrou zpívanou... Také každý týden jiná podle aktuální "energetické" situace. :-)

FORMA - Pokračujeme s týdenními neveřejnými videi. Můžete si pořídit jedno video na konkrétní týden nebo všechna na celý měsíc. Každé pondělí (nebo po zaplacení) můžete dostat odkaz. Pokud si koupíte lekce na celý mesíc, odkazy jsou aktivní celý měsíc. Můžete si tedy video přehrát ve vámi zvoleném čase, připravit si atmosféru, můžete si jej pustit i víckrát, můžete zažívat kundaliní jógu každý den. Pravděpodobně budeme pokračovat v natáčení i v dalších měsících, i když už se budeme vídat v InSpirále. Tvoří se skupina lidí, kteří nechtějí nebo nemohou na pravidelné lekce docházet a mají chuť o sebe pečovat v klidu domova. A možná budete chtít současně cvičit a meditovat doma i chodit do InSpirály. To, co bude na aktuálním videu, budeme aktuálně praktikovat i v InSpirále, takže se budeme vzájemně podporovat. Moc se na to těším.

ODKAZ - Odkaz na video v tuto chvíli nejraději posílám sms, takže prosím zprávu o zaplacení na číslo 603 419 296 a následně nebo nejbližší pondělí odesílám odkaz. Vyjímečně se stalo, že nešlo video přehrát. Bylo to proto, že jsme přepisovali odkaz z telefonu do počítače a omylem jsme změnili písmeno. Nebo nebylo zřetelné, zda je to například nula nebo velké O. Pak pomůže pokus - omyl :-) nebo pošlu odkaz mailem.

CENA - Ocenění za únor je 150,- korun za 1 video nebo 500,- korun za všechna 4. Prosím o zaplacení na účet 175194038/0300. Do zprávy, prosím, jen vaše jméno a měsíc. Podle vaší sms zprávy o platbě pošlu odkaz.

PODPORA - Děkuji za sdílení, jak se vám doma cvičí, jaké pocity se objevují. Je to pro mě zpráva, že naše tvorba má smysl. Na natáčení se připravujeme, pořídili jsme nějaké technické vybavení, pak si užíváme čas při natáčení v InSpirále. Dál zpracovává video Libor - stříhá, spojuje, čistí zvuk atd. A pak dostanu hotovou verzi já, píšu komentář a propaguji video na různých místech. Jsme vděčni i za vaši finanční podporu, koupi videa a další finanční ocenění nad rámec domluveného. Díky vaší podpoře věřím, že se budeme mít kam vrátit. InSpirála plesá, stále si udržuje jemnou, kouzelnou a klidnou energii a těší se na nás.  

Rádi následujeme, co život přináší. S vděčností... Sabina   

 

Pondělí 25. ledna 2021

Závěrečná lednová lekce kundaliní jógy na tento týden začíná plným jógovým dechem s vnímáním čaker. Cvik na kašel a zahlenění funguje nejlépe při dlouhodobém každodenním praktikování. Následuje sestava na auru a čakry. A v leže je tentokrát obojí - gongová relaxace i závěrečná meditace. Meditace nám nese uvědomění bodu středu, solaru plexu a vlastní sluneční energie. Užijte si...

JARNÍ KURZY KUNDALINÍ JÓGY

Děkuji za společnost účastníkům podzimních kurzů. Ráda bych oddělila videa na youtube a navštěvování InSpirály.

Každý si může zvolit, jestli mu videa vyhovují a chce si cvičit a meditovat doma nebo si počká, až se zase budeme scházet fyzicky v InSpirále. Platbu za jarní kurzy zatím vybírat nebudu, udělá mi radost, když si koupíte měsíční lekce s kundaliní jógou na videu na youtube InSpirála Plzeň. Podpoříte tím i InSpirálu, abychom se měli kam vrátit. :-)

Pokračujeme tedy s Liborem v nahrávání neveřejných videí i v únoru. Na každý týden jedno aktuální video, k dispozici přes odkaz. Ten rozesílám každé pondělí a videa budou viditelná postupně celý únor. Kdo má zájem, poprosím o platbu 150,- Kč za jednu konkrétní lekci nebo 500,- Kč na celý únor na účet 175194038/0300. Do zprávy jen vaše jméno a příjmení. A pak mi, prosím, pošlete sms, kolik lekcí jste zaplatili a já vám podle toho postupně odešlu odkazy na videa. Číslo je 603 419 296. Účastnicím a účastníkům pondělních kurzů pošlu ještě první únorové video zdarma pro dokončení podzimních kurzů.

Snažím se vymyslet variantu schůdnou pro co největší počet bytostí, chcete-li to jinak nebo potřebujete vysvětlení, dejte mi, prosím, vědět, domluvíme se...

Život je přirozeně stálá změna, v průběhu února uvidíme, co nám přinese. :-) Ještě, že máme ten náš poklad, co nám dechem, cvičením, relaxací a meditací pomáhá ke klidu, zdraví, spokojenosti, lehkosti bytí...

Ve Smědčicích mají heslo "My se máme, že se máme". Dovolím si ho použít i pro naši kundaliní společnost. :-)

"Lásku všem, světlo všem, mír všem..." říká naše jógová babička Guru Rattana. I k tomu se připojuji. Těším se na viděnou... Sabina

... a v sobotu večer 30. ledna 2021 se můžeme sejít při živém vysílání na youtube s názvem "Oslava světla"...

 

Pondělí 4. ledna, 11. ledna, 18. ledna 2021

Pokračujeme i v novém roce s podporou jemné kundaliní jógy pro tělo, mysl i duši. Dýcháme, cvičíme, relaxujeme a meditujeme dál na youtube InSpirála Plzeň. Na každý týden připravíme jednu neveřejnou lekci, celkem tedy 4 na leden. Postupně pošlu odkazy vždy v pondělí, stará videa nechám aktivní celý měsíc. Chcete se přidat ke skupině domácích jogínek a jogínů? :-)

Podmínky jsou stejné jako v prosinci. Cena 1 lekce na týden je 150,- Kč, všechny 4 lednové lekce jsou za 500,- Kč. Prosím, platbu na 175194038/0300 a sms objednávku. Pošlu pak obratem odkaz na neveřejné video.

Účastnice a účastnící podzimních kurzů v InSpirále mají ještě lednové lekce na youtube InSpirála Plzeň předplacené.

1. lekce - Zažijeme plný jógový dech, třesení pro rok 2021, cvik na páteř pro rok 2021, sestavu na páteř a čakry, gongovou relaxaci a andělskou srdeční meditaci pro rok 2021.

2. lekce - Nabízím plný jógový dech s pozorností na čakry, třesení pro rok 2021, sestavu pro zdravou energii v celé dráze močového měchýře, relaxaci s Koshi zvonky a andělskou srdeční meditaci provázející nás rokem 2021.

3. lekce - Opět plný jógový dech na začátku, cvik na páteř pro rok 2021, sestava na dráhu močového měchýře, relaxace s gongem a meditace na psychickou pohodu.

Vzhůru do nového... :-) Ať se daří. Sabina

 

Pondělí 21. 12. 2020

Přátelé, dnes ve 12 hodin má na youtube premiéru slunovratové video https://youtu.be/ZDPMHqo3cNM a pouštím do světa 3. prosincové video s lekcí kundaliní jógy. Požehnané svátky všem... Sabina

 

Neděle 13. 12. 2020

Od zítra bude k dispozici nová video lekce kundaliní jógy. Je možné si ji koupit. Více informací ve zprávě ze 7. 12. 2020. Pro podzimní návštěvníky lekcí je předplacena.

Natočili jsme pro vás s Liborem opět plný jógový dech a novou verzi meditace Znovuzrození pro počáteční zahřátí. Sestavu "Nalezení andělské podstaty" cvičíme už několik let před Vánoci, asi si na ni vzpomenete. :-) A po gongové relaxaci můžeme meditovat pro silné nervy a zdravou komunikaci - se sebou i okolím...
Zprávy od vás mi dodávají sílu a chuť pokračovat. Díky za ně. Je to zajímavé nové dobrodružství. Ať se vám daří... Sabina
 

Pátek 11. 12. 2020

Zvu vás k půlhodinové transformační meditaci kdykoliv do Slunovratu. Na youtube InSpirála Plzeň se 12. 12. 2020 ve 12 hodin spustí premiéra... Požehnané dny... Sabina

 

Pondělí 7. 12. 2020 právě začínáme nebo pokračujeme... :-)

Kundaliní jóga se Sabinou pravidelně každý týden v prosinci na youtube InSpirála Plzeň

Dobrý den milí, dějí se věci... :-) InSpirála Plzeň je pro fyzické setkávání zatím zavřená, ale mám pro vás novou nabídku. Můžete dostat každý týden v prosinci odkaz na lekci kundaliní jógy. Od pondělí do neděle bude k dispozici jedna video lekce, můžete si ji pustit, když vy budete mít čas, chuť a prostor, můžete si ji pustit víckrát, můžete si ji pustit každý den... Následující týden bude k dispozici další video. Lekce jsou neveřejné, může si je pustit ten, kdo bude mít odkaz.

Odkaz posílám zájemcům, kteří by se chtěli přidat. Možná znáte kundaliní jógu z dřívějška, možná ji chcete poprvé vyzkoušet. Všichni jsou vítáni. Cena jedné lekce je 150,- Kč, při zakoupení všech 4 lekcí najednou je cena 500,- Kč. Jakmile dostanu peníze na účet číslo 175194038/0300 a sms objednávku, posílám odkaz. Při platbě všech čtyř lekcí to bude pravděpodobně vždy během pondělí. Telefonní číslo pro objednávku je 603 41 92 96.

Odkaz posílám během pondělka i aktivním účastníkům podzimních lekcí v InSpirále jako součást pokračování kurzu. Snad je to pro vás v pohodě. Kdyžtak mě kontaktujte, kdyby jste to chtěli jinak.

V týdnu od 7. 12. 2020 je k zažití plný jógový dech, meditace Znovuzrození v aktualizované verzi, sestava na páteř, gongová relaxace a meditace Dech deseti na zdraví, na imunitu.

Jsem vděčná své intuici, že mě vede, i když mě mrzí, že se ještě nevidíme osobně. Ono se to zase změní...

Krásný adventní čas. S láskou Sabina

 

Středa 2. 12. 2020

Kundaliní jóga se Sabinou zatím přes youtube InSpirála Plzeň

Milé aktivní účastnice a účastníci lekcí kundaliní jógy. Omlouvám se za zmatky. Včera jsem chtěla od čtvrtka 3. 12. otevřít InSpirálu a to spustilo zajímavé věci. Okolo mě i uvnitř. Potřebuji, aby to dávalo smysl. To se zatím neděje. :-(

Například: Profesionální sportovci nemusí mít při zápasech a trénincích roušky. Naopak amatérský sport ve vnitřních prostorech vyžaduje nasadit si roušku. „Právě hluboký výdech při fyzické aktivitě a další fyzické projevy těla jsou rizikové,“ upozornil Blatný.

Rozhodla jsem se zatím nechat InSpirálu zavřenou, pro bezpečí všech zúčastněných. Je nás moc. :-)

Mám variantu. Zahajuji od pondělí 7. 12. pravidelné každotýdenní setkávání přes youtube InSpirála Plzeň. čtěte, prosím, dál...

Na každý týden v prosinci, tedy 4x, připravím video lekce a pošlu vám odkazy. Každý týden bude k dispozici sestava, relaxace a meditace, jak je znáte. Video bude neveřejné, pouze pro vás, kdo máte aktuálně předplacené lekce. Pošlu odkaz sms. V průběhu týdne si můžete lekci kdykoliv pustit, i několikrát, následující týden bude k dispozici jiná lekce. Tak můžete cvičit a meditovat i v čase svátků, kdy bychom neměli možnost se setkat, naučit se i v rámci rodiny najít čas pro sebe... :-) A v lednu uvidíme. Další informace budou časem opět zde.

V týdnu od 7. 12. 2020 je k zažití plný jógový dech, meditace Znovuzrození v aktualizované verzi, sestava na páteř, gongová relaxace a meditace Dech deseti na zdraví, na imunitu.

Kdo se bude chtít připojit a není momentálně aktivním účastníkem lekcí, si je může koupit. Jste vítáni. Nepotřebujete žádnou zkušenost s jógou. Cena 1 lekce je 150,- Kč, všechny 4 lekce stojí 500,- Kč. Jakmile dostanu peníze na účet číslo 175194038/0300 a sms objednávku lekce, pošlu odkaz na youtube InSpirála Plzeň.

Baví mě pozorovat vnitřní i vnější život a někdy mě překvapí, co přinese.

Děkuji vám za pochopení i pozitivní ohlasy na dosavadní videa. Přeji příjemný adventní čas. Ráda si přečtu, jak se máte a jak to jde doma... :-) Sabina

 

Pondělí 30. 11. 2020

Kundaliní jóga se Sabinou

Vážení přátelé, s radostí píšu, že se od čtvrtka 3. 12. 2020 vracíme zpět do InSpirály a navazujeme přerušené podzimní kurzy. Prosím vás, abyste si nosili vlastní pomůcky i roušku. Děkuji za pochopení.

Pondělním skupinám zbývá 9 lekcí, úterním, čtvrtečním a pátečním 8 lekcí. Letos tedy nabízím kundaliní jógu až do 18. 12. 2020 a pak pokračování do 28. ledna 2021, i když jsme původně měli končit v půlce prosince. :-) Na konci ledna 2021 bych ráda ukončila podzimní kurzy a od února 2021 začala jarní. To by znamenalo, že v prosinci a lednu pondělní skupiny "odcvičí" 6 lekcí a ještě 3 zbydou. Úterní "odcvičí" 6 lekcí a 2 zbydou. Čtvrteční a páteční "odcvičí" 7 a 1 zbyde. Neodcvičené lekce vám odečtu z jarního kurzu. Snad to píšu srozumitelně. Ještě se domluvíme na lekcích, až se osobně uvidíme. Pokud by to někomu nevyhovovalo, jsem k dispozici na mailu nebo telefonu. Můžem se domluvit individuálně. Sama z toho mám velkou hlavu, jak to zařídit, abychom dokončili lekce k všeobecné spokojennosti. Tolik technicky.

Jinak se na vás už hodně těším. Brzy na viděnou. Sabina

 

Pátek 27. 11. 2020

Milé jogínky a jogíni,

jakmile se "PES" změní ze čtyřky na trojku, můžeme se vrátit zpět do InSpirály. Uvidíme v neděli, co bude možné. Poslala bych zprávu každému na telefon. Krásné dny... Sabina

 

Úterý 24. 11. 2020

Přátelé,

věřím, že už se brzy uvidíme v InSpirále. Těším se na vás... Zatím si můžete ještě zacvičit doma...

https://www.youtube.com/watch?v=q-kQ-tLB9Kc&t=4s

 

Pondělí 16. 11. 2020

Nové video na youtube https://www.youtube.com/watch?v=6CJvQjSXo6o.

Krásné dny... Sabina

 

Pátek 13. 11. 2020

Přidávám postupně další videa na youtube InSpirála Plzeň, ve středu proběhlo první živé vysílání na youtube. Díky všem zúčastněným...

Na pátek 20. 11. 2020 chystám setkání s "Kouzelnými ženami" na Zoom, přihlásit se může i žena bez zkušenosti s kundaliní jógou.

Koncem týdne zveřejním další video s dechem ohně a pozicí struny a dál uvidíme... Snad už se uvidíme... :-) Krásné dny. Sabina

 

Pondělí 2. 11. 2020

Našla jsem jemný cvik, dech a meditaci v jednom. Pro pozitivní, negativní i neutrální bytosti. :-) Těšim se na vaše ohlasy. Sabina

https://www.youtube.com/watch?v=h711q1z63ts

 

Pátek 30. 10. 2020

Na youtube InSpirála Plzeň je nově krátké video s meditací na ochranu a mantrou Add gure name...

https://www.youtube.com/watch?v=wiZU8CoLhR4

 

Sobota 24. 10. 2020 v 17:30 hodin

Lekce kundaliní jógy v rámci "Víkendu podpory" na youtube Příznaky transformace.

Mám radost, že se můžeme dělit o náš poklad s širším publikem... Těším se na ohlasy. Sabina

 Čtvrtek 22. 10. 2020

InSpirála Plzeň je součástí "Víkendu podpory" na youtube Příznaky transformace 24. a 25. října 2020. Najdete spoustu inspirativních videí k aktuální situaci. My jsme s Liborem natočili skoro hodinové video s hvízdáním, 3 cviky, relaxací a meditací Znovuzrození. Natáčeli jsme ve středu 21. 10. 2020 odpoledne na jednom z nejstarších míst v Plzni na soutoku všech plzeňských řek u kostela svatého Jiří. Těšim se na vaše ohlasy. Sabina

 

Neděle 18. 10. 2020

Posílám do světa dárek pro naše záda a srdce...

https://www.youtube.com/watch?v=o4-MAiMZm7A

Těším se na zprávy z vašeho domácího praktikování. Ráda bych přidala něco do ohlasů tady na stránce, v oddělení kundaliní jóga, kdybyste dovolili... :-) Díky Sabina

 

Pátek 9. 10. 2020

Vzácní jógoví přátelé,

InSpirála Plzeň teď dostala na nějaký čas pauzu, kundaliní jóga může pokračovat dál... V našich domovech, v přírodě, na loukách, u řek...

Inspirace ke cvičení, dýchání, relaxaci a meditacím postupně přidávám na youtube InSpirála Plzeň. Aktuálně je k dispozici cvik "Žáby", za 1 - 2 minuty můžete mít hotovo. https://www.youtube.com/watch?v=pvlNmc6SlKM

 

Tady na webu už je zásoba sestav a meditací v oddělení kundaliní jóga.

Osobní setkání pokračují dle dohodnutých termínů.

Přerušuji tedy lekce...

Z celkových 13 nám zbývá 8 nebo 9 lekcí, podle toho, který den v týdnu chodíte. Později se domluvíme, jak náš načatý podzimní kurz dokončíme.

Lekce on-line mi nepřijdou v souladu s energií jemné kundaliní jógy, tak si prosím najděte sami z rozšiřující se nabídky na webu a youtube.

Nejlépe funguje, když si zvolíme 1 sestavu (nebo 1 cvik, pokud ještě nechceme celou sestavu) a 1 meditaci. A "dáme si ji" na 40 dní, každý den, tak jak to známe z lekcí. Začínáme úvodními dvěma mantrami, pak cvičení, relaxace, meditace a závěrečné Saaat nam.

Pokud byste potřebovali, můžeme se domluvit na osobním setkání a najít něco z kundaliní jógy přímo na vaše tělo a aktuální potřeby psychické, duševní, duchovní. Ráda si také přečtu vaše zážitky s domácím praktikováním. Kundaliní jóga je vzácný poklad a jedna z možností, jak si uchovat zdraví a pohodu. Stačí "jen" praktikovat...

Krásné dny a těším se na viděnou.

S úctou a láskou Sabina