NÁVRAT DO INSPIRÁLY

Milé jogínky a jogíni,

hurááá, můžeme pokračovat o 14 dní dřív, než bylo původně (11. května). Zvu vás tedy do InSpirály už

od pondělí 27. dubna 2020.

Ve středu 29. dubna se přidává i Vlaďka a v úterý 5. května Ája.

"Snažíme se o to, co chceme, ale život nám dává to, co potřebujeme. Naše myšlení je zřídkakdy dostatečně ambiciózní. Život nám nabízí MNOHEM VÍC, než si dokážeme představit." Napsal Frank Kinslow v knize "Eufeeling". To mi krásně pasuje do dnešních dnů. Radujme se "z toho víc" společně v InSpirále...

Čtěte, prosím, dál, mám toho na srdci ještě víc. :-)

  • Náš společný prostor ČISTÍME také všichni - každou meditací, zpíváním, gongem, šalvějí, palo santo nebo vonnými tyčinkami. INSPIRÁLA JE tedy BEZPEČNÁ...
  • Ráda bych vás jen poprosila, máte-li tu možnost, abyste si nosili SVÉ POMŮCKY jako karimatku, chcete-li i sedák a šál nebo deku na přikrytí. Prosím také, abyste přišli již ve cvičebním oblečení. Na dalším "dodržování přesně definovaných podmínek" daných vládou se domluvíme osobně v InSpirále.
  • Od začátku pauzy dávám každý týden na stránky www.inspiralaplzen.cz sestavu a meditaci, abychom mohli pokračovat i doma. Začali jsme pro vás s Liborem nahrávat i AUDIA S LEKCEMI. Můžete si užít sestavu, meditaci i relaxaci bez hlídání času, se zavřenýma očima, ponořeni do sebe. Najdete je na stránkách v oddělení Kundaliní jóga.
  • Oficiálně jsme měli konec semestru v pátek 19. června. Ráda bych naše pravidelná setkávání protáhla o závěrečný červnový týden, tedy do pátku 26. ČERVNA. Na prázdniny bych vám ráda nabídly další občasné audio nahrávky. Od 24. dubna do 9. května jsem měla být ve Francii na pouti směrem na Santiago. Věděla jsem to předem a tato data vynechala z našich pravidelných lekcí. Přidávám tedy ještě tyto dva týdny včetně obou pátků - svátků 1. a 8. května.
  • Téma jarní kundaliní jógy je "POSLÁNÍ". Na stránkách v Aktualitách najdete otázky pro vás a mé osobní zamyšlení a příběh k "Posvátnému setkání", kdybyste si chtěli číst.
  • Z dalších aktivit v InSpirále pokračujeme v sobotu 16. května s uzavřenou skupinou žen setkáním "KJ jako duchovní cesta".
  • Na novoluní v pátek 22. května začíná "KOUZELNÝ MĚSÍC", kouzelný čas pro 5 setkání v kruhu žen s kundaliní jógou, sdílením, tancem, oleji, vykuřovadly, bylinkami a dalším ženským čarováním. Prosím o přihlašování sms nebo mailem. 
  • A ještě bych vás ráda pozvala na osobní setkání. Usmívající se Nějaký čas už nabízím CSP = cranio - sacrální probuzení, propojení, proudění a velká NOVINKA je "POSVÁTNÉ SETKÁNÍ". Více najdete v oddělení Osobní setkání. Láká-li vás tato nabídka, jste vítáni od konce května 2020 a pak i o prázdninách.

Kdybyste měli jakékoliv připomínky nebo potřebu soukromého řešení vaší situace, jsem k dispozici.

Brzy na viděnou.

Sabina