AKTUÁLNĚ!

Zpráva z pondělí 30. března 2020

Milí přátelé,

i pro následující týden je pro nás připravena sestava a meditace. Najdete je v oddělení "Kundaliní jóga".

Krásné jaro přeji. Sabina

Zpráva z neděle 22. března 2020

Vážení přátelé,

je mi líto, ale vzhledem k situaci máme i následující týden přerušená pravidelná setkávání. I pro tento týden od 23. března nabízím to, co bychom dělali na lekci. Sestavu a meditaci pro pokračování v domácím praktikování najdete v oddělení kundaliní jóga.

Od té doby, co jsem objevila kundaliní jógu, se pro mě stala pevným bodem a oporou v mém životě...

V současné době mám pocit, že ještě daleko víc můžeme pocítit její podporu pro naše žití. Každodenní praxe nás může udržovat ve zdraví, spokojenosti a lehkosti bytí. Pomůže nám uvědomovat si střed, vlastní energii a nabídne elegantní hospodaření s ní. Při vědomém zaměření na sebe cítím, mám-li dost energie na aktivitu, pomoc okolí nebo je čas na odpočinek a uvolnění.

Vzájemný fyzický kontakt máme teď přerušen, tím víc možná máme prostoru pro sebe. A tím zůstáváme ve stálém energetickém spojení. InSpirála září stále a my můžeme zářit s ní, na blízko i do daleka... Kdybyste měli chuť, napište mi mail, co pro vás kundaliní jóga znamená. Ráda bych vaši zprávu s vaším souhlasem uveřejnila na stránkách v oddělení Kundaliní jóga/ohlasy. Už se na vás moc těším. Přeji vnitřní úsměv všem. Sabina

 

Zpráva ze soboty 14. března 2020

Vážení přátelé,

situace se mění každým okamžikem.

Bohužel na nějaký čas přerušuji skupinová setkávání v InSpirále. Další informace najdete zde. Máte-li jakékoliv otázky, pište, prosím, sms.

Přikládám sestavu a meditaci na domácí praktikování v týdnu od 16. března, máte-li chuť. :-) Najdete je v oddělení "Kundaliní jóga". Energeticky zůstáváme ve spojení... :-)

S láskou a úctou. Sabina