KUNDALINÍ JÓGA NA CHALUPĚ

1. možnost - 18. a 19. července 2019 (čt, pá)

2. možnost - 9. a 10. srpna 2019 (pá, so)

Dolní Hradiště 26, Plzeň - sever

Provází Sabina Kočová

Naše chalupa je stále v rekonstrukci a ještě asi nějaký čas bude. Ale... Mám velkou chuť zažívat kundaliní jógu a delší meditace ve skupině na zahradě v čistém a klidném prostředí na kraji chráněné krajinné oblasti v blízkosti řeky Střely. Jsem do tohoto místa zamilovaná a ráda bych své nadšení přenesla dál... :-) Tady stačí být. Uvolnění a spojení se sebou a přírodou přichází přirozeně. Zvu vás...

Můžeme se sejít po 17. hodině, v 18. hodin zahájíme společný čas kundaliní jógou a relaxací se zvukovou lázní. Po večeři můžeme spočinou u ohně třeba i s hudebními nástroji, když si doneseme. Spaní je možné podle počasí - ve vlastním stanu, pod širákem nebo na půdě, kde se dřív skladovalo seno. Koupelnu a kuchyň zatím nabídnout nemůžu, ale máme kadibudku a venkovní sprchu nebo řeku Střelu. Ráno druhý den při sadhaně bych ráda během východu slunce nabídla hodinovou meditaci s dlouhodobějšími účinky. A po snídani můžeme vyrazit do okolí na Breath wolk - meditativní dechovou procházku třeba i se cvičením pro oči.

Večeře i snídaně budou z větší části připravené, uvítám vaši účast při dokončování. Budete-li chtít přispět a přivézt něco na společný stůl, vše je vítáno. Nádobí máme, chcete-li, můžete si vzít vlastní nádobu na pití. Časy jídel využijeme na sdílení.

S sebou je vhodné pohodlné "chalupářské" oblečení a obuv podle počasí. Na jógu se hodí karimatka, sedák, deka nebo šál, možná něco teplého na ranní meditaci. Někdy využiju i čepici. :-)

Setkání nabízím jako celek, od 17 hodin prvního dne do přibližně 13 hodin druhého dne. Vítám návštěvníky lekcí kundaliní jógy i úplné nováčky.

Ocenění za náš společný čas je 1600,- Kč, prosím o zaslání celé částky předem na účet číslo 175194038/0300.

Cítí-li vaše srdce touhu zažít kundaliní jógu venku v malé skupince lidí, prosím o přihlášení mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Moje srdce už teď plesá, těším se na společnost. Sabina