VIDEO LEKCE KUNDALINÍ JÓGY

Prázdninové video lekce kundaliní jógy v souladu s tradiční čínskou medicínou

Na červenec a srpen 2021 pro vás chystáme jedno veřejné video na každý měsíc.

Odkaz na SRPNOVÉ video

Rozhodla jsem se zpřístupnit videa všem. Budou kdykoliv dostupná na youtube InSpirála Plzeň. Už nepotřebujete odkaz.

I přesto, že jsou lekce volně k dispozici, budu vděčná za finanční podporu. Příprava, natočení, zpracování a zveřejnění nám zabere 1 pracovní den. Cena jednoho videa zůstává stejná, je to 150,- Kč. Číslo účtu je 175194038/0300. Díky za ocenění naší "práce", i když je nám potěšením a spíš zábavou.

Krásné léto všem.

Sabina a Karolína

2 veřejné video lekce kundaliní jógy v souladu s tradiční čínskou medicínou na červen 2021

Na červen pro vás máme 2 videa, první vyšlo začátkem, druhé vyjde v polovině měsíce. Jsou volně ke shlédnutí na youtube InSpirála Plzeň.

Doteď byly videa neveřejná, dostupná pouze předplatitelům a na odkaz. Rozhodla jsem se je zpřístupnit všem. I přesto, že jsou volně k dispozici, budu vděčná za finanční podporu. Příprava, natočení, zpracování a zveřejnění nám zabere 1 pracovní den. Cena jednoho videa zůstává stejná, je to 150,- Kč. Číslo účtu je 175194038/0300. Díky za ocenění naší "práce", i když je nám potěšením a spíš zábavou. Tak by to mohli mít všichni... :-)

S láskou Sabina

Odkaz na 1. čevnové video: https://youtu.be/EG4Yj3gs1-Q

P.S. Na prázdniny nachystáme na každý měsíc jednu veřejnou video lekci kundaliní jógy v souladu s tradiční čínskou medicínou za stejných podmínek, jako v červnu...

 

V květnu se zaměříme na srdíčko a srdeční čakru jako náš duchovní střed a zdravé vztahy.

Videa jsou k přehrání postupně po celý měsíc.

Obsah květnových videí:

1. lekce na týden od 3. května 2021

Dech "Srdeční energie", sestava "Zklidnění a otevření srdce", relaxace s Koshi zvonky a meditace "Vítání lásky".

2. lekce na týden od 10. května 2021

Dechová meditace "3 minuty na prosperitu", sestava cviků "Užívej si svůj prostor", relaxace s gongem a meditace "Satanama" na celkovou harmonii.

3. lekce na týden od 17. května 2021

Dech "Otevírač srdce", sestava cviků na vědomé vnímání zvuku a vibrací, relaxace v tichu a meditace "Satanama" na aktivní intuici.

4. lekce na týden od 24. května 2021

Dechová meditace "Uklidnění mysli", cvičení na otevření srdeční brány, relaxace s vibracemi gongu a meditace "Sebe požehnání".

Ukázka 3. dubnové lekce a vyzkoušení dechu ohně s lvími tlapami: https://youtu.be/gHbI97gSKBo

Láká - li vás některé z videí nebo balíček na celý měsíc, pošlete zvolenou částku na účet číslo 175194038/0300 a pak sms s objednávkou na číslo 603 41 92 96. Obratem pošlu odkazy na již zveřejněná videa a další pondělky postupně odkazy na zbylá videa.

V textu pod videi jsou podrobnější popisy účinků jednotlivých lekcí. Ráda si přečtu v komentářích vaše zážitky s kundaliní jógou.

 

Cena jednotlivé lekce je 150,- Kč.

Cena všech čtyř květnových videí je 500,- Kč (ušetříte 100,- Kč).

 

Těším se na společnost alespoň na dálku.

Sabina

 

Obsah dubnových videí:

1. lekce na týden od 29. března 2021

Dech ohně, sestava na duševní i celkovou rovnováhu, relaxace v léčivých vibracích gongu a meditace na střed, 3. čakru a vědomé používání sebe a své energie.

2. lekce na týden od 5. dubna 2021

"Vymítač ega" s dechem ohně, cvičení na zdravá játra, na zdravé trávení jídla i situací a zážitků, relaxace s gongem a meditace na ochranu a pocit bezpečí uvnitř nás.

3. lekce na týden od 12. dubna 2021

Dech ohně s lvími tlapami, sestava "Nechme játra žít", relaxace v tichu a jemná meditace s harmonizací mysli, aktivací intuice a našeho vyzařování.

4. lekce na týden od 19. dubna 2021

Dech s pozorností na srdeční čakru, cvičení na uvolnění vnitřní zlosti, relaxace za zvuků gongu a dechová meditace, co si umí poradit s viry a bakteriemi "Posilovač imunitního systému, vnitřní slunce".

5. lekce na týden od 26. dubna 2021

Dechová meditace "Jak skoncovat s návyky", sestava na pevné bříško, trávení a vystředění, relaxace doprovázená gongem a ještě jednou meditace na rozvolnění starých stereotypů.