NÁVRAT RADOSTI...

... do všech úrovní naší bytosti

Rituální setkávání pro ženy na ZOOMu

Provází Vlaďka Procházková a Sabina Kočová

V pátek 19. února 2021 proběhlo první setkání. Děkuji všem přítomným ženám, bylo to pro mě velmi silné, hluboké, s velkým pocitem propojení. A pravděpodobně se těšíme za čas zase na viděnou.

Rády bychom vám nabídly občasné večery ve virtuální InSpirále v bezpečném kruhu žen. Přejeme si přenést vám InSpirálu a její atmosféru do pohodlí vašich domovů.

Text pokračuje níže a tady je živá pozvánka na 1. setkání: https://youtu.be/KfgsisKJJ3c

Těšíme se na sdílení, vědomé dýchání, zpívání, vedenou meditaci. Budou s námi svíčky, karty, kameny, vonné oleje, květiny, Koshi zvonky a tibetské mísy. I vy si můžete připravit své oblíbené "rituální" předměty doma. Pro navození slavnostního pocitu si můžeme obléknout příjemné šaty, vzít si šátek přes ramena, oblíbené šperky. Můžeme si připravit polštář na sezení, deku nebo šál na přikrytí, pití, kapesníčky... Uvidíme, co se bude dít. :-)

Můžeme si společně vzpomenout, jaké to je cítit se a být krásnou, zářivou, moudrou, klidnou i divokou ženou - celistvou ženou. Nabízíme užívání si radosti a laskavosti ve všech oblastech našich životů, ve všech vztazích a hlavně ve vztahu k sobě, se sebou.

Hlavní společný program bude asi na hodinu, když budeme mít chuť a čas, bude možné si setkání prodloužit. Kdo bude cítit, že potřebuje čas pro sebe, může se po programu odpojit. Doma nám stačí prostor na sezení a ležení.

Přihlášení, prosíme, předem, abychom vám mohly zaslat odkaz na událost a heslo pro připojení na Zoomu. Pokud byste potřebovaly technické vysvětlení, kontaktujte, prosím, Vlaďku. Pošle vám návod na připojení. Můžete se připojit z mobilu, PC nebo tabletu, nepotřebujete nic stahovat, je to jednoduché a bezpečné a nezabere to více než 3 minuty.

A platbu, prosíme, pokud možno, také předem na číslo účtu 115 - 7983770277/0100 do poznámky vaše jméno a Návrat radosti. Ocenění večera je 150,- korun.

Moc nás baví přípravy, těšíme se na vás a společné dobrodružství. Vlaďka a Sabina

Vlaďka - přihlašování, platba, technická podpora - tel.: 733 166 108.

Sabina - otázky okolo programu a příprav - 603 419 296.