KOUZELNÝ MĚSÍC 2020 se Sabinou

22. května - 21. června 2020 

4x v InSpirále Plzeň a na závěr v Dolním Hradišti

4x pátky 18 - 21 hodin, 1x neděle 8 - 11 hodin

Skupina je pro tento rok uzavřena. Další nás čeká pravděpodobně v roce 2021. :-)

Čeká nás kouzelný čas v době letního slunovratu s tancem, sdílením, tvořením, relaxací, meditacemi, cvičením, vědomým dýcháním... a při posledním setkání zážitek fyzického propojení s přírodou. Podporou nám bude jemná kundaliní jóga, karty, oleje, bylinky i vykuřovadla.

Společně v kruhu žen projdeme jeden měsíc od novoluní do novoluní. Vytvoříme skupinu, která se prvním setkáním uzavře, abychom mohly při všech setkáních bezpečně sdílet své vnitřní kraje a taje.

Necháme se vést postupně všemi obdobími ženy, ať už je máme prožité nebo se na ně teprve těšíme. :-) Také nás povedou archetypy ženy, fáze měsíce, příroda a její elementy vzduch, oheň, voda a země.

Z uvolnění se do života po Kouzelném měsíci 2019 máme čtyři nové životy, čtyři miminka...

Hodí se nám pohodlné barevné oblečení, velmi vítány jsou dlouhé sukně, šaty, šátky. Možná si budete chtít pořídit speciálně pro "Kouzelný měsíc" krásný zápisníček, který s vámi bude sdílet nejtajnější touhy a začne se plnit možná rovnou po přihlášení. Účinky "Kouzelného měsíce" můžeme pociťovat mnohem dříve, než se poprvé potkáme a dlouhý čas po skončení. :-)

Kdo by se chtěl zúčastnit Oslavy letního slunovratu v sobotu 20. června v Dolním Hradišti, může pak přespat u nás na chalupě buď ve vlastním stanu nebo na půdě ve vlastním spacáku. Ještě se domluvíme...

Cena za 5 setkání je 2500,- Kč. Zálohu 1000,- Kč, prosím, při přihlašování. Doplatek 1500,- Kč, prosím, na 1. setkání.

Přihlášení, prosím, osobně nebo mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Prošla jsem sama nebo se skupinou žen několikrát "Kouzelný měsíc" a byl to čas ztišení, citlivějšího vnímání sebe sama, hlubšího porozumnění sobě i okolí. Děkuji za možnost žít stále vědoměji, v souladu se zemí, přírodou a s vámi ...

Těším se na další KOUZELNÝ čas.

Sabina