Martin Slezák

Jsem ten co vás masíruje, taky znám tajemství ocele Fe3C, znám rodinné konstalace, šamanismus a také vidím, jakou moc mají myšlenky.

Při svém poznávaní sama sebe a tohoto světa, už znám různé zákonitosti, kterými se tento svět řídí... Můj systém poznávání je na principu porovnávání protikladů.

Dualita, kterou mám vrozenou ve svém znamení zvěrokruhu (blíženec), mi pomáhá nalézat svoji vnitřní pravdu. Někdy je to pěkně těžké, až se vám z toho vaří mozek, protože z každé myšlenky uděláte filozofické téma… Není to zrovna nejrychlejší způsob pro rozhodování.

Kundaliní jóga je mi velmi nápomocná, protože odstraňuje veškerou vnitřní dualitu a probouzí můj plný potenciál. Pomůže vám rozpoznat vaše vnitřní vědomí a vyladit ho a rozšířit a pak ho ještě spojí s vesmírným vědomím, takže se stane nekonečným a stane se božským vědomím...

Není to jen tak, stojí to nějakou energii. Ale energie, ke které vás to dostane, je neomezená... dějou se zázraky. Přijďte to zažit.

Nepotřebujete mít žádné předchozí zkušenosti, vše máte v sobě. Jediné, co je důležité, je si to dovolit... Těším se na vás.

Můj učitel kundaliní jógy je Sabina Kočová.