OSLAVA ROVNODENNOSTI A ZVUKOVÁ LÁZEŇ

Pátek 20. března 2020 18 - 20 hodin

Provází Sabina Kočová v InSpirále Plzeň

V den jarní rovnodennosti se můžeme sejít v jemné přátelské atmosféře. Nastává rovnováha v přírodě. Vnější energie rovnováhy dne a noci, slunce a měsíce nás podporuje v naší vnitřní rovnováze. Máme na dosah ruky nalezení a dlouhodobé udržení harmonie na všech úrovních své bytosti i svého bytí, žití a tvoření. Naše vzájemné polarity - ženská a mužská - se v tomto čase mohou velmi podporovat a doplňovat. A začíná růst síla dne, síla světla uvnitř i vně.

Čeká nás hodinová meditace a půlhodinová relaxace se zvukovou koupelí v gongu a dalších vibracích. Na závěr bude dostatek času na probuzení a návrat :-) Není nutná předchozí zkušenost s jógou.

Hodí se pohodlné, nejlépe bílé oblečení. Na takto dlouhé meditace můžeme použít šátek nebo čepičku na zakrytí hlavy. Pomůcky jako karimatka, sedák a deka jsou ve studiu k zapůjčení. Přihlášení a platbu, prosím, předem. Ocenění večera je 250,- Kč, číslo účtu je 175194038/0300. Do zprávy, prosím, vaše jméno a rovnodennost.

Mám ráda setkávání v těchto magických dnech roku, kdy v nás účinky ze společného zážitku mohou přetrvat překvapivě dlouhou dobu. Ráda vás uvidím. Sabina