LÁSKYPLNÉ SEBEPOZNÁVÁNÍ

4 setkání - 1 rok - 1 skupina - 96 hodin spolu v InSpirále Plzeň

22. - 23. 3., 17. - 18. 5., 13. - 14. 9., 22. - 23. 11. 2019

Ráda bych vytvořila skupinu žen i mužů, kteří se zamilovali do kundaliní jógy, cítí její účinky a rádi by pokračovali v tomto dobrodružství ještě dál. Můžeme se během jednoho roku doprovázet na svých duchovních cestách, být si vzájemně podporou a inspirací v jedné stálé skupině. Díky umocněné skupinové energii se můžeme uzdravovat na všech úrovních svého bytí a svou záři nechat plynout ještě dál...

Můžeme se věnovat tématům jako jsou čakry, 10 těl, numerologie, mysl a meditace, mantry, vědomé dýchání a druhy dechů, úprava dechových a pohybových stereotypů, zdravé varianty pozic při fyzickém cvičení, relaxace, hra na gong a další zvukové nástroje, kundaliní jóga pro děti, těhotné, osoby se zdravotními nebo psychickými nepohodamy, historie jógy, jogínský životní styl dříve a nyní, strava, duchovní cesta jednotlivce, zvládání stresu, fígle pro přechodová životní období, komunikace... Témata můžeme volit dle vlastního zájmu a rozpoložení skupiny.

Setkáme se vždy v pátek v 18 hodin v InSpirále, po 22. hodině se uložíme v InSpirále ke spánku, ráno okolo východu slunce nás čeká ranní sadhana, pak společná snídaně, dopolední program, oběd a odpolední program. Postaráme se o společné prostory fyzickým i energetickým úklidem a okolo 18 hodiny v sobotu se rozloučíme. Byla bych velmi ráda, aby se večeře, snídaně i oběd odehrávali v InSpirále, abychom budovali společnou energii. Mohli bychom si přinést každý něco pro sebe a o malinko víc, ke vzájemnému podělení se. Tím se můžeme zaměřit i na různé druhy stravování. O pitný režim se postarám. :-)

Na noc bude vhodný vlastní spacák nebo deka, vybavení na cvičení máme. V patře jsou k dispozici toalety a umyvadla. Sprchy, bohužel, nemáme.

Ocenění za společný čas je 8800,- Kč. Prosím o uhrazení zálohy 2000,- Kč do konce února a zbylé částky před zahájením prvního setkání. Můžeme se domluvit osobně nebo mailem. Peníze jsou také forma energie. :-)

Jsem velmi zvědavá, co nás společně čeká...

Sabina