KOUZELNÝ MĚSÍC 2019 se Sabinou Doporučený

4. 1. - 8. 2. 2019 InSpirála Plzeň

pátky 18 - 21 hodin

Skupina je vytvořena, "Kouzelný měsíc" právě probíhá... Další bude pravděpodobně za rok.

Společně v kruhu žen projdeme jeden měsíc od novoluní do novoluní. Vytvoříme skupinu, která se prvním setkáním uzavře, abychom mohly všech šest večerů bezpečně sdílet své vnitřní kraje a taje.

Necháme se vést postupně všemi obdobími ženy, ať už je máme prožité nebo se na ně teprve těšíme. :-) Také nás povedou archetypy ženy, fáze měsíce, příroda a její elementy vzduch, oheň, voda a země.

Podporou nám bude kundaliní jóga, karty, oleje, vykuřovadla. Čeká nás společně kouzelný čas plný přání a nápadů do Nového roku, kundaliní jógy a dýchání, cvičení, relaxace, meditace, tance, tvoření, sdílení...

Hodí se nám pohodlné barevné oblečení, velmi vítány jsou dlouhé sukně, šaty, šátky. Možná si budete chtít pořídit speciálně pro "Kouzelný měsíc" krásný zápisníček, který s vámi bude sdílet nejtajnější touhy a začne se plnit možná rovnou po přihlášení. Účinky "Kouzelného měsíce" můžeme pociťovat mnohem dříve, než se poprvé potkáme. :-)

Cena za 6 setkání je 2400,- Kč. Zálohu 1000,- Kč, prosím, při přihlašování nebo do 14. 12. 2018. Doplatek 1400,- Kč, prosím, na 1. setkání.

Přihlášení, prosím, osobně, sms nebo mailem na tel.: 603 41 92 96 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Prošla jsem sama nebo se skupinou žen několikrát "Kouzelný měsíc" a byl to čas ztišení, citlivějšího vnímání sebe sama, hlubšího porozumnění sobě i okolí. Děkuji za možnost žít stále vědoměji, v souladu se zemí, přírodou a s vámi ...

Těším se na další KOUZELNÝ čas.

Sabina